Buiten schilderen in het mooiste stukje Amsterdam
Het centrum van Amsterdam is zo ongelooflijk prachtig, vele schilders en
fotografen hebben zich hierdoor laten inspireren. Portretschool Amsterdam zit op nog geen vijftig meter van de Reguliersgracht met zijn beroemde zeven bruggetjes!
Nu we midden in de zomer zitten organiseert Portretschool Amsterdam de buitenschilderworkshop -Schilderen aan de gracht-; een hele dag lekker buiten werken op een van de meest pittoreske plekken van Amsterdam, maar wel zonder drommen toeristen, toilet vlakbij beschikbaar op het atelier, materialen inclusief veldezels en krukjes/stoelen inbegrepen. Prachtige pandjes, grappige bootjes langs de wallekant, verschillende bruggetjes. Hoe leuk is dat?! Ook leuk om met een vriend of vriendin te doen. We werken met acrylverf zodat je je schilderij aan het eind van de dag gelijk kan meenemen.
Wanneer:
NIEUWE DATUM!
- woensdag 5 oktober 2022
Hoe lang: 1 dag
Tijd: van 9:30 tot 16.30 uur
Kosten: € 97,94 per persoon, incl. materialen, gebruik veldezel en krukje, thee en koffie.
Aantal deelnemers: minimaal 3 deelnemers, maximaal 8 deelnemers.
Voor wie: geschikt voor zowel beginners als mensen met ervaring.
Waar: verzamelen op het atelier in de Utrechtsedwarsstraat 28, 1017 WG Amsterdam (om 9:30 uur), schilderen aan de Reguliersgracht (de zeven bruggetjes) en bij weersomslag op het atelier, zie ook contact.
Cursuscode:
- wo. 5 oktober 2022: Gr22C (vermelden bij het aanmelden)
.Aanmelden: klik hier voor het aanmeldformulier.